Тернополян попереджають про фальшиві гроші


Правоохоронці попереджають тернополян про підроблені гроші, які реалізовують на дрібних торгових точок та автозаправках.

“Останнім часом на території різних областей працівники поліції виявляють все більше фальшивих грошей, найчастіше – це купюри номіналом саме 500 гривень”, – інформують в ГУНП в Тернопільській області.

Як повідомляють працівники Національного банку України, підробки виготовляють за допомогою струменевого друку з імітацією ультрафіолетової захисту.

Поліцейські розповідають, аби перевірити справжність купюри потрібно оглянути рельєфність окремих зображень на лицьовій стороні банкноти. Також слід звернути увагу на наявність водяних знаків, захисних стрічок.

У купюри в 500 гривень під різними кутами попадання світла на банкноту цифра 500 повинна злегка змінювати колір. За допомогою збільшувального скла можна перевірити купюру на виявність рідного роду мікротексту. На фальшивках – вони відсутні.

– Якщо ви розпізнали у себе підроблені гроші, панікувати не потрібно, – кажуть у поліції. – Найкраще про це повідомити працівників поліції, зателефонувавши на лінію “102”.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register