Шестеро борців з Тернопілля перемогли сильніших на Всеукраїнському турнірі (фото)


Вагомими перемогами для борців зі Збаража на Тернопільщині завершився відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті Майстра спорту тренера Кайди Володимира Григоровича.

Змагання відбулися в місті Рівне 14-15 вересня. До традиційного тринадцятого турніру долучилося близько 20 команд із різних областей України та команда з Білорусії. Всього – близько 300 учасників.

Добрий урожай перемог зібрали на змаганні й борці зі збаразького СК «Чемпіон» на Тернопільщині. Так у своїх вагових категоріях четверо спортсменів посіли призові місця, а два стали чемпіонами. Так, перші місця – в Олександра Смакули (26 кг), Арсеній Цар (48 кг). Терті міся посіли: Назарій Баньковський (32 кг), Ілля Вінтонович (35 кг), Назарій Бовтун (38 кг), Роман Догон ( 48 кг).

Готували збаразьких борців до змагань тренери – Євгеній Король, Олександр Шафранський, Олег Борисевич, а також старший тренер та керівник СК «Чемпіон» Петро Король. Як розповів головний тренер, загалом від Збаража в Рівному змагалося 11 вільних борців.

Це були змагання високого рівня, де сильніші спортсмени у чесній боротьбі на килимі могли продемонструвати свою майстерність. Усі борці показали високий рівень підготовки. Ці змагання відбулися з метою підготовки до Чемпіонату України серед молодших юнаків. Приємно, що наші спортсмени там збагатилися стількома нагородами. Готуємося до наступних звершень у вільній боротьбі, — наголосив Петро Король.

Тренер зазначив, що наступні змагання, на які вирушать вільні борці, відбудуться на Закарпатті та у Словаччині.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register