На Тернопільщині підрахували кількість субсидіантів


На Тернопіллі підрахували кількість домогосподарств, які отримують житлові субсидії. Про це йшлося під час сьогоднішнього брифінгу в ОДА.

За словами директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадима Боярського, станом на 1 вересня 2019 року в Тернопільській області субсидії призначені 45 тисячам домогосподарств.

Він також зазначив, що на державному рівні було прийнято рішення щодо передачі функції виплати житлової субсидії їх одержувачам з центрального на місцевий рівень.

— Це означає, що субсидіанти зможуть самостійно обирати, куди їм перераховуватимуться кошти державної допомоги. Тож з 1 жовтня субсидії будуть виплачувати не в Пенсійному фонді через відділення “Ощадбанку”, а у місцевих управліннях соціального захисту, через банк, який буде обрано отримувачем субсидій, — говорить Вадим Боярський.

До слова, отримувати субсидії зараз можна як у готівковій, так і безготівковій формі.

— Для виплати житлових субсидій у готівковій формі за серпень 2019 року надано реєстри до Мінсоцполітики України на понад 23 тисячі домогосподарств. Ще 7628 одержувачам перерахують житлові субсидії у грошовій безготівковій формі, — додав чиновник.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register