Суб’єкти господарювання Тернопілля сплатили 83 млн грн податкового боргу


Впродовж січня-серпня цього року 499 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок цього року, скоротили його в абсолютному значенні на загальну суму 83 млн гривень.

Повністю виплатили свою заборгованість перед державою 349 суб’єктів господарювання. Сплачена ними сума склала 70,7 млн гривень, повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

З початку року в рахунок погашення податкового боргу спрямовано до зведеного бюджету 21,3 млн гривень. Зокрема до державного бюджету надійшло 15,8 млн гривень.

У січні-серпні подано 69 звернень до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму 48,8 млн гривень. Задоволено 39 заяв на суму 21,8 млн гривень. Крім цього, до суду направлено 46 позовів щодо стягнення на активи фізосіб через органи виконавчої служби. Сума боргу, заявлена до стягнення, склала 3,5 млн гривень.

За рахунок реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшло 521 тис. грн, з них до державної скарбниці – 151,8 тис. грн, а до місцевих – 369,2 тис. гривень.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register