У Тернополі хулігани знищили нову карту місцевості (фотофакт)


Невідомі у Тернополі вирішили спробувати, як воно, дряпати по блясі, точніше по новій мапі території.

На металевій дорожній карті, розташованій на дереві в мікрорайоні Кутківці у Тернополі, вандали вже залишили свій слід. Невідомі пошкодили новий вказівник, зробивши на ньому великі подряпини.

Тернополянка Lyudmila Riga, яка оприлюднила в соцмережі Фейсбук світлину понівеченої карти місцевості, дивується, чим горе художникам міг заважати вказівник.

Допис жінки спонукав й інших тернополян пригадати неприємні життєві випадки нищення чужого майна.

— Якось на днях сидимо з дітками в кінці “Циганки” на траві. Приїжджає чорна(чи темно синя, не важливо) машина “Містубісі”, з неї виходять двоє хлопців 25-30р і прямують до занедбаноі рятувальної вишки. Зупиняються, пишуть грубим фломастером на стіні слово “ГРЕБЕ”, обходять вишку до сторони води(напевно ще там приклались) і за кілька хвилин вертаються в авто та їдуть. І нібито вже дорослі, але не дуже адекватні люди. Ось таке міг би чекати від бахорів 15-річних, ну але ж не від дорослих людей. Соромно за таких, — підмітив Ivan Yeloffman.

— Я завжди в таких випадках питаю “А хто насцяв у ліфті? Може президент? Чи москалі?” Таке бидло живе поряд з нами, смітить у під’іздах і на майданчиках, ламає лавки і дитячі гойдалки. Як боротись? Можливо, високі штрафи, громадські роботи по відновленню пошкодженого майна. Ну я знаю. Можна, звичайно, рубати руки…але ще нікому не відрубали. Може, якби почали, то і штрафів не потрібно було б, — Tanyushka Dydyn.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register