Дві транспортні зупинки на Тернопільщині перетворили на суцільний смітник (фотофакт)


Територію біля зупинки транспорту у селах Борсуки та Оришківці перетворили на місце для викидання непотребу, адже на землі повсюди сміття.

Біля зупинок можна побачити численні пластикові стаканчики, обгортки з-під їжі, пляшки з-під пива й інший непотреб. Можна побачити, що на зупинці в Оришківцях встановлені сміттєві баки, однак декому було простіше викинути пластик під ноги.

Світлини засмічених зупинок виклали уФейсбук-спільноті «Ланівці – Перезавантаження» . В коментарях люди заявляють, що у невігластві людей, яким не шкода свого сміття для рідного краю, не винна ні влада, ні хто-небудь інший. Все залежить від виховання.

Вибачте, влада так, скотиняки, не встановили сміттєвий бак. Тільки скажу по собі , коли контейнер відсутній, тоді свої відходи я покладу в кишеню, або в сумку. Ніколи не викину на зупинці і взагалі будь де! Тут потрібно зловити говно, яке це зробило і добре, щоб запам’ятало на все життя і передало ще десятьом таким останнім невігласам! — прокоментував Andrii Kozak.

За 15 метрів від даної зупинки стоять сміттєві баки для роздільного складування. Не робіть поспішних висновків для піару. Це ж зробив не посадовець, а хтось із жителів села. З інших населених пунктів не привезли, — підмітив Володимир Талабан.

В с. Оришківці те саме. Збирається молодь, а ще приїдуть чужі і веселяться по ночах. Смітники є, але вони повні і ніхто не забирає. На прохання прибрати після себе, відповідають, що хто ви тут такі, щоб нам вказувати, — зазначила Наталя Маковська.

Наскільки я зрозуміла думку автора, влада повинна робити абсолютно все – і вирішувати якісь питання і прибирати за жителями. Цю гору сміття залишила не влада, а люди, якщо їх можна назвати людьми, — наголосила Христина Лихач.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register