У міському парку на Тернопільщині повикидали пакети з непотребом (фотофакт)


На Тернопільщині не меншає несвідомих громадян, які не вміють берегти територію, яку інші прибирають.

Так, у парку міста Бучач на Тернопільщині посеред дороги викинули декілька поліетиленових пакетів зі сміттям. Вочевидь, нехлюям не вистачило сил, щоби донести свій непотріб до контейнерів. Про неохайних краян повідомили у Фейсбук-спільноті «Бучацькі справи».

Скажіть, будь ласка, це ж якою треба бути «людиною», щоб отак у міському парку викинути пакети зі сміттям!? Щороку десятки волонтерів визбирують тонни відходів, а хтось може просто так собі не донести це все до смітника. Якщо серед читачів є винуватець цієї події, просимо прибрати за собою! — наголосила Natalie Oliynuk.

Щоби вдруге не кортіло викидати свій непотріб куди попало, деякі мешканці краю пропонують ввести для недбайл жорсткі заходи.

Знаєте, мені подобається той челендж в Інтернеті, коли хтось викидає сміття з вікна машини, а водій наступної машини (знімаючи на камеру) підбирає те сміття і закидає назад в вікно, звідки вилетіло. От якби взнати, хто викинув, принести і кинути то все на подвір’я, зняти відео і «прорекламувати» тут в групі. Щоб Ви розуміли, що закордоном таке карається штрафом, і то величеньким. На кожен «вид сміття» є визначена сума штрафу. Тому і більшість думає, перед тим як паскудити, — підмітила Anastasiia Sliziak.

Десь був недавно ролик де чоловік в Іспанії викинув холодильник і йому дали штраф 45 тис євро і заставили витягнути, — зауважив Ihor Hnytka.

Ми, українці, мали б любити свою землю не лозунгами, вишиванками, а серцем і розумом. А в тих, хто засмічує ґрунти, воду, видно, ні серця, ні розуму. А про совість навіть нема мови! — наголосила Наталія Чорнобривець.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register