На Тернопільщині більше не працюватиме Держекоінспекція


Уряд ліквідував Державну екологічну інспекцію України. Натомість буде створено нову – Державну природоохоронну службу.

Про це повідомляє прес-служба міністерства екології у Facebook. “Важливо, щоб вона була новою не лише за назвою, але й за змістом та підходами до контролю за порушенням екологічного законодавства. Знадобився час для напрацювання нової нормативно-правої бази, узгоджень з усіма сторонами, обговорень з громадськістю і нашими партнерами з ЄС, адже ця реформа також стосується Угоди про асоціацію і наших зобов’язань”, – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні вже:

  • ухвалено Урядом Концепцію реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища;
  • розроблено і передано до парламенту законопроект про Державну природоохоронну службу, проте не було ухвалено. Зараз спільно з громадськістю на завершальному етапі робота щодо законопроекту про державний екологічний контроль, який також передбачає реформування екологічної інспекції.

Додамо,у рамках пілотного проекту ліквідовано 12 територіальних підрозділів ДЕІ і створено 5 округів. Тепер буде ліквідовано решту 11 підрозділів екоінспекції та створено ще 5 округів.

Загалом структурою новою Державної природоохоронної служби передбачено створення 10 міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Східного, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального та Південно-Східного) та повну ліквідацію 23 територіальних підрозділів ДЕІ.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register