Наполовину проросійська коханка Віктора Павліка відповіла хейтерам у соцмережі


Коханка українського співака Віктора Павлика та за сумісництвом його концертний директор Катерина Репяхова вийшла на стежку війни з хейтерами і зробила гучну заяву. Вона назвала їх “недолугими”.

Інцидент трапився після того як пара з’явилася на обкладинці журналу «Отдохни». Їх відразу ж почали звинувачувати у піар-роман. У зв’язку з цим Катерина опублікувала пост на своїй сторінці в Instagram, в якому «поставила недоброзичливців на місце», – пише “Повінь”.

«Неможливо бути з людиною 4 роки і не любити його. Не варто вважати Віктора ідіотом, який раптом змінив своє життя на 180 градусів заради дівчинки, яка з ним з-за обкладинки або грошей. А взагалі, не судіть і не оцінюйте не знаючи нічого. Ви всі такі збиткові і нещасні зі сторони. Ви, напевно, ніколи не любили», — написала кохана співака.

Відзначимо, що в коментарях до посту сам Віктор Павлик заявив, що український музикант Юрій Журавель звинуватив їх у тому, що вони рекламують «проросійський журнал».

«Юра Журавель, ми знаємо один одного 100 років, і були колегами. Він написав, що ми, дебіли, рекламуємо проросійський журнал. Хоча власником «Відпочинь» є Бурда, Німеччина. Цирк!», — написав Павлик.

Катерина на це повідомлення відповіла, що вона сама наполовину проросійська.

“Найбільша проблема – проросійський журнал. Я теж наполовину проросійська, якщо що”, – написала дівчина.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register