Мерія Тернополя оголосила конкурс на посаду директора школи №10


Тернопільська міська рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №10.

Місце знаходження навчального закладу: м.Тернопіль, вулиця Л.Українки, 3а.

Посаду керівника може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи в управління освіти і науки Тернопільської міської ради (м.Тернопіль бульвар Шевченка,1 каб. 23).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Довідки за телефоном: 52-57-02; 52-56-94.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register