Митрополиту-ювіляру з Тернопільщини присвятили книжку


З нагоди 70-ліття від дня народження, 45-ліття священства та 15-ї річниці архипастирського служінння митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка у світ вийшла ювілейна книга «Будівничий віри».

У книзі, що має форму змістовного нарису-фотоальбому, йдеться про жертовний життєвий та духовний шлях владики Василія Семенюка.

«Крізь колоритну призму спогадів соратників та учнів владики, його послідовників і численних друзів, через унікальні світлини різних духовно-історичних періодів та подій у хронологічному порядку відтворено півстолітнє душпастирське служіння високопреосвященного Василія, значна частина якого тривала у часи жорстоких переслідувань УГКЦ», – кажуть у прес-службі архиєпархії.

На цій тернистій дорозі, від пастиря катакомбної – до архипастиря воскреслої Церкви, владика проявив себе невтомним будівничим християнської віри, Зарваницької святині та щирим українським патріотом, який і сьогодні докладає максимум духовних зусиль, організаторського таланту і пастирського авторитету для подальшої розбудови та розквіту нашої прабатьківської Церкви і неньки-України.

Вступне слово до видання написав Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register