Кавовою красою, прянощами умілиця з Тернопілля наповнює чашки й тарілки (фото)


Якщо поглянути на сувеніри, які своїми руками виготовляє мешканка Бережан на Тернопільщині Олеся Крамар, здається, наче невидима рука насипає з чашки на тарілку кавові зерна.

У будинку умілиці забагато кави не буває, адже жінка знає, як із користю для себе та інтер’єру використати кавові зерна. Відтак, досить узяти декілька жменьок кави, чашку, тарілку та підручні матеріали – і ексклюзивний сувенір готовий.

Як розповіла талановита жінка, кава – це не тільки напій, але й багатий матеріал для фантазій. Хоча композиції виготовляє не тільки з кавових зерен. Це й інші підручні матеріали – сухоцвіт, різні спеції, шишки, гілки дерев та багато інших компонентів природи.

Дуже люблю щось виготовляти із природніх матеріалів. Цим займаюся понад три роки. Якраз почала творити своїми руками різну красу після того, як пішла в декрет. У мене вдома були кружки, які не використовувала. Одна трохи тріснула, в іншій відпала ручка. Тож ці речі мені стали у пригоді. Замість того, щоби викидати посуд – дала йому нове життя. Перетворюю в чудові сувеніри для дому. А почала з того, що вирішила матері подарунок з нагоди дня народження зробити. Сувенір дуже сподобався родині. Через деякий час чоловік попросив зробити декілька рукотворів для свого товариша. І так почалося – робила сувеніри і для себе при бажанні, і на замовлення. Насправді виробів у мене не так багато, оскільки люди не часто замовляють. Можу наперед зробити декілька заготовок, а коли матиму замовників, все зліплюю в готовий витвір. Щоби зробити один кавовий декор, обмотую посуд джгутовою ниткою, а потім послідовно приклеюю кавові зернятка та додаю додаткові елементи, — розповіла Олеся Крамар.

Пані Олеся додала, що їй приємно прикрашати будинок та дарувати близьким свої маленькі рукотворні дива, які пахнуть кавою.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register