Гречка по-новому: чим годують українські політики свій електорат в 2019

Так вже в Україні повелося, що виборча дільниця є не лише місцем, де можна продемонструвати свою громадянську позицію, але і трохи підзаробити.

 

Наочні приклади  

Підкуп виборців набув такої масовості, що нещодавно навіть організували цілу виставку, головними експонатами якої були подарунки від кандидатів на депутатський мандат. 

В Національному музеї історії всі охочі могли оцінити винахідливість вітчизняних нардепів. Серед речей, якими майбутні працівники Верховної Ради намагалися піддобритися до свого електорату можна побачити і тонометри, і продуктові набори з легендарною гречкою і навіть вживаний одяг. На агітацію одного виборця за законом можна витратити 57 гривень, все, що цей ліміт перевищує, – підкуп, але це, здається, ніколи нікого не цікавило.

 

Що дають у 2019?

24 травня тільки-но розпочалася виборча кампанія з дострокових виборів до Верховної Ради, а вже 25 травня поліція отримала три скарги про порушення виборчого законодавства. Як повідомили у прес-службі Національної поліції, повідомлення надійшли до чергових частин поліції у Вінницькій та Луганській областях. За двома фактвми відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (повідомляє УНІАН).

Як бачимо, кандидати в нардепи штани не просиджували, а з небаченим завзяттями взялися “обробляти” електорат (були б такими працелюбними під час роботи в Раді, можливо, нікого підкуповувати не довелося б?). Тоді політиків застукали за роздачею цукру, але, з наближенням “дня Х”, напруга зростає і фантазія чиновників стає воістину безмежною.

Всі, хто мають гроші, організовують концерти в свою підтримку. На таких заходах можемо побачити зірок і зірочок, проросійських і проукраїнських. Інколи співають й самі кандидати в нардепи (нікого не звинувачую, бо як бачимо, стрибки з шоу-бізнесу в політику в нашій державі після президентських виборів стали мейнстрімом).

Також грунтовно взялися за бабусь і дідусів: їм абсолютно безкоштовно перевіряють зір, артеріальний тиск, цукор в крові та багато іншого. Зараз буде надто чорний гумор, але, мені здається, що депутати результати цих обстежень кудись записують, щоб вести облік тих бабульок, які доживуть до наступних виборів.

Ліниві та некреативні роздають продуктові набори. Але і з цією задачею грамонтно впоратися вдається не всім, ось вам докази https://www.youtube.com/watch?v=oAJsUm_nqOQ.

 

Підсумовуючи

На вибори йти, безперечно, треба, бо саме таким чином ми показуємо, що нам не начхати на майбутнє України. “За кого голосувати?” – вибір тільки за вами. Але без ніякого суб’єктивізму скажу, що перед тим, як брати подачку від великих світу цього, пам’ятайте, що гроші на неї взято з наших з вами податків. Підходьте до виборів серйозно і голосуйте за того, хто своїми діями і словами показує наявність здорового глузду.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register