Віктор Трепак у Тернополі розповів про наступний канал, який збирається купити Медведчук

05.07.2019 р. у Тернополі відбулась зустріч тернополян та представників громадських організацій із екс-заступником голови Служби Безпеки України Віктором Трепаком.

Основні теми, які обговорювалися під час зустрічі:
– необхідність гуртування патріотичних громадян задля збереження державності в умовах російсько-української війни ;
– навчання молоді медіа аналізу, тобто верифікація наданої інформації інтернет ресурсами та телебаченням;
– протидія Медведчуку та його «любим друзям» в скупівлі телевізійних каналів.
– За інформацією Віктора Трепака: в скорому часі планується (крім Інтеру, ЗІК), купівля Медведчуком каналу ICTV. Це призведе до інтервенції 70% інформаційного простору України росіянами в цілому.

Основні питання, на які відповів Віктор Трепак:
– розслідування справи щодо «чорної бухгалтерії Януковича» і ХТО «стоїть» за її припиненням; https://www.bbc.com/ukrainian/politics/2016/05/160530_black_cash_party_of_regions_sd
– чому призупинена справа «брильянтових прокурорів» і ХТО призупинив;
– об’єм проведеної роботи та результати по судді-«сіячу» – Зваричу;
– про те Хто «розсварив» НАБУ та САП;
– дії Медведчука по «пережеребкуванню» до ВРУ.
Віктора Трепака зауважив , що матеріали про корупцію в надзвичайно великих розмірах – зібрано в повному обсязі. Всі процесуальні дії виконано. Однак в «політичного керівництва держави», в особі Петра Порошенка , не було бажання дати «добро» на повноцінну, всеукраїнську спецоперацію арешту топ корупціонерів.

Примітка: Віктор Трепак брав участь в декількох гучних справах, що стали відомими у всеукраїнському масштабі. Варто про них нагадати.

Затримання судді Зварича
На початку грудня 2008 року ГПУ порушила кримінальну справу стосовно львівського судді Ігоря Зварича. Він звинувачувався у хабарництві в особливо великих розмірах. Під час обшуків на робочому місці і в квартирі служителя Феміди оперативники СБУвилучили готівку на суму 1 млн доларів і 2 млн грн.
Суддя втік. Проте 9 березня 2009 року він був затриманий працівниками СБУ.Керівництвом операцієї із затримання хабарника і документацією злочину займався підполковник Віктор Трепак.
Суд засудив Зварича до 10 років позбавлення волі. Звільнився з колонії колишній суддя достроково, відсидівши лише 7 років.
Вийшовши на свободу Ігор Зварич заявив, що його справа була замовленою і звинуватив в цьому тодішнього президента Віктора Ющенка, екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка та військового прокурора Анатолія Матіоса.Затримання генерала Пукача
Підозрюваний в організації вбивства опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе генерал МВС Олексій Пукач з 2003 року переховувався від правоохоронних органів. Тільки в 2009 році його вдалося затримати в одному з сіл Житомирської області.
Участь в розробці операції по затриманню злочинця і діях по самому арешту приймав уже полковник СБУ Віктор Трепак.
Колишній міліцейський генерал Пукач засуджений до довічного ув’язнення.
Справа «діамантових прокурорів»
Кримінальну справу стосовно прокурорів-хабарників було порушено в липні 2015 року. У ньому фігурували заступник начальника головного слідчого управління ГПУ і заст. прокурора Київської області.
Ці «правоохоронці» вимагали гроші і цінності у підприємців за кришування незаконного бізнесу. Під час обшуків у прокурорів виявлені значні грошові кошти, цінні папери, діаманти і кокаїн.
Одним з тих, хто брав участь в затриманні прокурорів-корупціонерів був і Віктор Трепак.
Протягом року з липня 2014 по липень 2015 Віктор Трепак обіймав посаду першого заступника начальника силового відомства по боротьбі зі злочинами корупційної спрямованості.

У липні 2015 року уродженець Львівщини призначений першим заступником глави СБУ. Однак на цій посаді Віктор Трепак пропрацював недовго. У квітні 2016 року він за власним бажанням звільнився зі служби.
«Свою відставку Трепак пояснив неможливістю боротьби з корупцією при генеральному прокурорі Шокіні. На думку спецслужбіста головний прокурор країни покривав всіх корупціонерів свого відомства».
Після своєї відставки з органів генерал-майор пішов на викладацьку роботу в Національну Академію СБУ.

У січні 2019 року Віктор Трепак оголосив про своє входження в команду кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. Тоді ж претендент на найвищу державну посаду заявив, що в разі свого обрання готовий призначити Трепака головою СБУ

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register