Шарій і йому подібні: пропагандисти ближче ніж ми думаємо

Вже зовсім скоро позачергові парламентські вибори. Так повелося, що медійні та соціальні мережі у період перед цим майже сакральним заходом розриваються від різномаїття думок з приводу того чи іншого кандидата на депутатський мандат. Чи всі думки юзерів павутини є “власними” і що відбувається, коли майстри маніпуляцій також хочуть у Раду? Будемо розбиратися!

 

Блогер у вигнанні: за кого насправді пропонують голосувати українцям?

“Я – українець, а ви не українці. Я не кажу, що ви другий сорт, ви просто напівкровки” – саме так сказав пан Шарій про політично свідомих та й про просто україномовних мешканців Західної України. І після таких висловлювань, на вашу думку, людина має моральне право звинувачувати когось в розколі країни?

Окрім українофобії наш горезвісний кандидат в депутати всіма силами показує своїй аудиторії якою недолугою і нежиттєздатною є українська влада, але, подумайте, ну що в цьому нового? Кожен без винятку диванний експерт може те ж саме! То чому взагалі за схожих персонажів голосувати? Я розумію, зараз його політична партія є першою непрохідною, але сам факт, що такі добірні сепаратисти і русофіли можуть балотуватися хоч кудись в УКРАЇНІ це просто принизливо. Це жахливо і бридко, це просто насміхання над пам’яттю людей, які загинули на Майдані та на Сході! Це і є реванш влади Януковича в чистому вигляді.

Хто не згідний з тезою на рахунок реваншу, подивіться як тепло і приязно говорить про Шарія Азаров (навіть посилання вам залишу https://www.youtube.com/watch?v=mqX30PXhF4U). Які докази проросійськості чудового бунтаря-розслідувача вам ще потрібні?

 

Факти з біографії

Розумію, що в першій частині статті трохи забагато суб’єктивної думки, але факт реєстрації у виборчих списках схожих персонажів не на жарт дратує. Спробую виправитися і без жодних упереджень подати кілька фактів з біографії Шарія.

Народився 20 серпня 1978 року в Києві. За власними словами, має військову освіту. З ранніх інтерв’ю його та колишньої дружини відомо, що до цього був ігроманом та заробляв гроші аферами, намагався покінчити життя самогубством.

З 2005 року працював у сегменті розважальної преси – у жіночій жовтій пресі.

У Росії співпрацював із провладним таблоїдом «Московський Комсомолець».

З 2008 року – постійний автор видань у «From-UA» та «Обозреватель».

З 2009 року працює тільки з інтернет-виданнями (інформація з Вікіпедії).

Після  Революції Гідності почав називати себе розслідувачем та борцем з українською пропагандою.

В Україні проти Анатолія Шарія порушено дві кримінальні справи:

  • 29 червня 2011 Шарію вручили постанову про порушення проти нього кримінальної справи за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство) – за стрільбу 1 травня в фастфуді «Макдональдс», коли Анатолій Шарій двічі вистрілив гумовими кулями в невідомого, який напав на його дружину.
  • У жовтні 2011 року за частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину зі штучним створенням доказів обвинувачення) через обстріл автомобіля Шарія 13 липня (журналіста звинуватили в інсценуванні замаху на самого себе).

До слова, після випадку з стріляниною в “Макдональдс” в Україні не проживав, що робить будь-які претензії на депутатський мандат незаконними.

 

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register