Мучиться від жахливого болю батько маленьких дітей з Тернополя. Полегшить страждання тільки операція (документи)


Понад рік тому під час роботи тернополянин Василь Срібний підняв важкий камінь, через що в нього утворилася міжхребцева грижа.

Такий невтішний діагноз чоловіку поставили після проходження МРТ. Пан Василь близько півроку лікувався в Тернополі, лежав в обласній комунальній психоневрологічній лікарні.

Згодом у 2018 році мені зробили операцію з видалення грижі диску, однак біль тільки погіршилася. Коли мене оглядали 17 квітня цьогоріч, підтвердили остеохондроз, післяопераційний фіброз з можливою наявністю рецидивної грижі міжхребцевого диску. Надалі перебував на лікуванні в Більче-Золотому, однак не допомагає нічого. Біль такий, що важко лежати, сидіти. Зарадити може тільки операція, яку планую робити в Чернівцях. У Києві надто дорого. Тільки навіть у чернівецькому медзакладі доведеться заплатити за саму процедуру близько 60 000гривень. До того ж викласти кошти доведеться й на медикаментозне лікування після операції. Разом з дружиною виховую двох маленьких дітей. Колись працював, однак зараз через безсилля не можу заробити гроші на процедуру,розповів Василь Срібний.

Чоловік наголосив, що всі попередні заощадження, які мав збережені та які вдалося зібрати за допомогою небайдужих людей, він витратив на попереднє оперативне втручання. Зараз чоловіку дуже незручно просити гроші, особливо в родичів, однак іншого виходу немає. Допомогти тернополянину можуть тільки небайдужі, які пожертвують навіть незначну суму.

Приватбанк

Номер карточки: 4149 4991 2376 8119

Срібний Василь Зіновійович

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register