Куди ділись зелені насадження, що росли в центрі Тернополя?


Тернополяни у соцмережах обурювалися ходом реконструкції скверу по вул. Чорновола. Зокрема, громадян турбувало те, що поряд із фонтаном «Кульбаба» викопали зелені насадження.

Відтак, Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області було проведено обстеження прилеглої території до фонтану в сквері на вул. Чорновола у м. Тернополі.

— Згідно Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають пересадженню № 161 від 27.06.2019 року з цієї території дозволено здійснити пересадку 2 туй кулевидних, 3 ялівці козацькі та 70 кущів самшиту. На час проведення обстеження на даній земельній ділянці проводяться земляні роботи та ремонт теплової мережі, зелені насадження на місці проведення робіт відсутні (пересаджені), порушень вимог природоохоронного законодавства не виявлено, — інформують у відомстві.

На даній території капітальний ремонт прилеглої до фонтану території із влаштуванням пандусу проводить ТзОВ «Том-Інвестбуд», яке має дозвіл на виконання будівельних робіт відділом державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради (виданий 06.06.2019 року).

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register