Як запобігти отруєнням: поради тернополянам


З настанням літа на Тернопільщині почастішали спалахи гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Тому, в цей період особливо актуальним є питання попередження отруєння.

Про те, як не отруїтися, розповідає завідувач консультативно-інформаційного відділу “1583” Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф столиці Олександр Комашко.

“Головною причиною харчових отруєнь є залучення до приготування страв випадкових осіб, які не обізнані з правилами гігієни та порушення технології зберігання продуктів, приготування їжі. Тому, щоб убезпечити себе, не їжте в місцях, де ви не впевненні в якості готової їжі та не купуйте продукти на стихійних ринках, де ви не можете бути впевнені у правильності їх зберігання”, – повідомив лікар.

Крім того, за його словами, щоб убезпечитися від отруєння, не варто вживати незнайомі гриби, трави та ягоди, а також харчуватися у непридатних для цього умовах, наприклад, у лісі чи пляжі.

“Не готуйте з запасом, приготовані страви краще вживати одразу. Не беріть у дорогу продукти, які швидко псуються: кондитерські, ковбасні, молочні вироби. Овочі, фрукти та ягоди треба ретельно мити, а перед вживанням дітьми – обдати окропом”, – додав Комашко.

Лікар підкреслив, що уважними варто бути і з водою. Він не рекомендує використовувати для пиття та приготування їжі воду з незнайомих джерел. Перед вживанням води вона має бути профільтрована і проварена.

“Для купання та відпочинку слід також обирати офіційно дозволені пляжі”, – підсумував Комашко.

До слова, фахівці не радять купатися у відкритих водоймах Тернополя. Аналізи води показали, що вода є небезпечною для купання у парку «Топільче», на Дальньому пляжі та на місцевому пляжі «Циганка».

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register