На найвищу вершину України піднялось двоє особливих дітей з Тернопілля (фото)


12-річна дівчинка з інвалідністю з Тернополя Людмила Матвійчук, сонячна 8-річна Ангеліна з села Цебрів Зборівського району, а ними ще 12-річна Олександрі Колісник з ДЦП із Бахмута на Донеччині цих вихідних підкорювали найвищу гору – Говерлу.

Особливі діти, спільно з командою мандрівників-ентузіастів, у рамках проєкту «Мрія на всіх» здійснили вилазку. Під час мандрівки дорослі поділилися на три підгрупи, де кожна допомагала одній із мандрівниць.

Як розповів учасник сходження, тернопільський активіст Роман Задорожний, група була добре підготовлена до вилазки, тож труднощів під час мандрівки не виникало.

— Перед тим, як вирушити в дорогу, оцінили як власний досвід, так і примхи погоди. Хоч, згідно з прогнозом погоди, дощу бути не мало, погода все ж була несприятливою – холод, вітер. Однак ми були добре технічно забезпечені, тож прохолода нас не здолала. Діток ми зігріли на вершині, а під час руху холоду не відчувалося. Окрім цього хлопці, які допомагали піднімати діток на вершину, активно займаються туризмом, тож були дуже добре підготовлені до таких вилазок. Розуміли, які труднощі їх мати чекати в дорозі, та були готовими до цього. Загалом нас було – 18 дорослих, 3 дитини. Окрім цього в дорозі до нас доєдналася наша дизайнерка, фотографи із 6-річним хлопчиком, — поділився Роман Задорожний.

Активіст зазначив, що найменша дівчинка Ангеліна частину шляху йшла самостійно, а ближче до вершини її піднесли на плечах.

Рефлексіями від подорожі поділилася у соцмережі Фейсбук одна із учасниць вилазки тернополянка Катерина Поставська.

Три дні були сповнені множиною цікaвих подій, відкриттів, нових знaйомств, спілкувaння і синергії. Постaрaюсь описaти все це словaми. Я побaчилa, що турботa і тепло можуть творити дивa… І ми мaємо сили, щоби зробити свій внесок у спрaву любові. Проект “Мрія нa всіх” покликaний нaдихaти і мотивувaти нaс нa нові перемоги. Сaшa, Aнгелінa, Людa – ви великі молодчинки! Зaхоплююсь вaшими щирістю, відкритістю і силою духу! Дівчaткa рaзом із мaмaми покaзaли мегaкрутий вихід із зони комфорту. Ви – дуже сильні особистості. Є чому у вaс повчитись! Особливa подякa комaнді, що прийняли до себе! Ви чудові! Нa перший погляд – ми тaкі різні, aле нaс об’єднaлa мрія… І ми змогли доповнити одне одного нa цьому шляху, тому що кожен із нaс особливий. І в цьому силa. P.S. Зaвдяки зусиллям бaгaтьох людей і попри всі перепони, нa вершині кожен був сповнений рaдості, a після спуску відчувaв щaстя. A в пaм’яті зaлишaються нaйкрaщі моменти. P.P.S. Мріяти вaрто, тому що мрії збувaються!нaголосилa Кaтеринa.

Фото – Роман Задорожний

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register