Не про ідеологію: скільки коштує вірність лідерів ОРДЛО та “російського” Криму

Коли в політику приходить новий персонаж, мимоволі ми запитуємо себе: чи не для легкої наживи він прийшов, чи не для того, щоб спокійніше і легше було гроші відмивати? Така мотивація для можновладців, на жаль, не є рідкістю, але, як виявляється, все може бути ще гірше… Наприклад, деякі унікуми розпочинають повноцінні війни лише для того, щоб стати багатшими. Пропоную розглянути деяких персонажів, що так хотіли збагатитися, що навіть ідеологію власну придумали.

 

Олександр Захарченко. Неймовірно, але людина, яка очолювала ДНР аж до серпня 2019 року, в своїй діяльності керувалася не лише нав’язливою ідеєю “руского міра”, а й думками про заробіток. Як повідомляють українські ЗМІ, станом на 2017 рік лише на ОДНОМУ з банківських рахунків вождя ДНР, який вдалося зламати хакерам, зберігалося близько 50 мільйонів гривень. В 2016 повідомлялося, що сумарні статки Захарченка перевищували 22 мільйони доларів (прим. дані за 2018 відсутні; в серпні 2018 – смерть). Напевне, на окупованих територіях дуже добре продавалася курятина (адже за матеріалами вітчизняних ЗМІ Захарчекно активно займався продажем м’ясної продукції).

 

Ігор Плотницький. Ще один одіозний персонаж, який, будучи главою ЛНР, станом на 2016 “заробив” близько 30 мільйонів доларів. Правда, в 2017 від кормушки його відігнали, а тому довелося втекти в Росію. Там чиновника арештували за розкрадання коштів, які виділялися на підтримку боєздатності терористів.

 

Сергій Аксьонов. Найбідніший і найскромніший з лідерів окупованих територій. За минулий рік заробив лише 2,9 мільйонів рублів (в 2014 дохід лише 1,4 мільйона). Проте йому нічим перейматися, оскільки в нього є непогано забезпечена дружина. Олена Аксьонова вказала в декларації за 2018 13 мільйонів гривень, до окупації ж пані заробляла не більше 3-х мільйонів (2016 був золотим, тоді жіночка заробила 32 мільйони).

 

На прикладі цієї трійці можна побачити, що революція досить таки прибуткова справа. До слова, особливої освіти та й навіть психічного здоров’я тут не треба (прим. Захарченко, наприклад, не отримав вищу освіту, бо його відрахували. Також цей персонаж не дотримувався лікарських приписів – не пройшов курс стаціонарного лікування у Харьківській обласній клінічній психіатричній лікарні №3, який був назначений йому за резульатами діагнозу медико-соціальної експертизи (2010) “инвалид второй группы от общего заболевания в результате стойких необратимых расстройств психики и ЦНС бессрочно”.

 

Підсумовуючи скажу, що це все дуже сумно… Злість поступається огиді, коли усвідомлюєш, що жменька неадекватів, під керівництвом “дружнього” сусіда, заварює таку кашу, яка призводить до тисяч смертей. І все це не задля кращого життя, вищої цілі, тощо, а для банального відмивання грошей.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register