День Конституції України у Києві: афіша святкових заходів

День конституції України 2019 відзначатимуть 28 червня. Читайте повну афішу святкових заходів у Києві на це свято.

28 червня 2019 року Україна відзначатиме День Конституції — 23-ю річницю прийняття Конституції України.

Джерело: https://kyiv.znaj.ua/241417-den-konstituciji-ukrajini-u-kiyevi-afisha-svyatkovih-zahodiv

Коли буде День конституції Украни 2019

До відзначення 23-ої річниці створення Конституції в столиці України готують провести безліч заходів. Тому відпочивати в ці дні будуть не всі: поліція, рятувальники і медики будуть нести чергування в посиленому режимі роботи під час святкових акцій.

Так, в День Конституції повинні пройти урочисті заходи в Києві і інших населених пунктах за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів і представників громадськості.

Святкування в Києві буде настільки грандіозним, що його буде чутно по всій Україні.

Афіша заходів Києва до Дня Конституції:

  • У Києві має відбутися урочисте покладання квітів до пам’ятника автору першої української конституції Пилипа Орлика, а в інших населених пунктах — іншим видатним історичним діячам.
  • Також відомо, що на Співочому полі в Києві 28−30 червня пройде фестиваль Пікнік на Співочому на честь Дня Конституції та Дня молоді.
  • На Контрактовій площі 28−29 червня буде сімейний фестиваль Свій до Свого по Своє. На фестивалі буде велика програма, в якій очікується ярмарок, розваги для всієї родини, виступи артистів, майстер-класи, лекції, аніматори, аквагрим, лаунж-зона, фудкорт і багато іншого.
  • Крім того, Київ проведе продовження фестивалю Літо на ВДНГ 28−30 червня.
  • Також 28 червня по телевізору покажуть грандіозний концерт Монатіка.
  • Також в кінці свята очікується святковий салют.

Варто відзначити, що 22 роки тому, в 1996 році, о 9 годині 20 хвилин ранку, після ночі безперервної, напруженої і плідної роботи Верховна Рада прийняла Конституцію України. Це сталося на п’ятий рік після здобуття Україною своєї незалежності. Таким чином, процес підготовки Конституції України в нашій незалежній країні тривав цілих шість років: з 1990-го по 1996-й роки.

Україна стала останньою з країн колишнього СРСР, яка прийняла власну Конституцію після проголошення незалежності в 1991 році.

Прийняття Конституції затвердило правові основи незалежної України у всіх сферах життя держави і людини, суверенітету і територіальної цілісності, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, а також сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

День прийняття Конституції України є державним святом. А значить, що вихідні у червні включають у себе вихідний День Конституції України. У 2019 році вихідні в червні триватимуть 4 дні: з 28 по 1 липня. Відпрацювання за 29 число обговорюється на підприємствах індивідуально.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register