“Хто стріляє на сході України?” – аналіз від Скабєєвої та команди

Ситуація на сході України продовжує загострюватися, російські найманці порушують режим перемир’я та застосовують заборонені види зброї, про це свідчать дані штабу операції Об’єднаних сил. Так, з першого ж дня цього тижня окупаційні війська закидають українських солдат мінами 120-го калібру, які, до слова, не можна застосовувати відповідно до міжнародних угод.

 

А що на ниві пропаганди?

Як окупанти на лінії фронту працюють для задоволення імперських амбіцій, так і невтомно трудяться професійні мізкопромивачі з федеральних каналів над іміджем Росії. Другі, до речі, виправдовують перших, а винними у всьому, уже по “накатаній” роблять українців. Як працює пропаганда, пропоную розібрати на прикладі ток-шоу однієї з передовиків цього напрямку “журналістики” – Скабєєвої.

 

Дія перша: всі опозиційні журналісти – наркомани

Починається клоунада з короткої розповіді про Івана Голунова. Його затримали за зберігання наркотиків. Затриманий стверджує, що заборонені речовини йому підкинули невдоволені його журналістською діяльністю люди. І в той момент коли ведучі розповідають нам про те, як щиро сподіваються на справедливе розслідування, стається НЕЙМОВІРНЕ…

 

Дія друга: про укрофашистів і калічення дітей

“ТЕРМІНОВІ НОВИНИ З ДОНБАСУ” – каже голос з навушника ведучому і ми розуміємо, що історія про блудного журналіста була лише підводкою до основної теми передачі – аналізу ситуації в Україні. Аналізуватимуть, до слова, доморощені “експерти”, а для більшого ефекту є “хлопчик для биття” з України, слова якого постійно використовують проти нього.

Починається все з повідомлення про обстріли зі зброї заборонених калібрів, що нібито здійснюють солдати ЗСУ. Насправді маємо ситуацію дзеркально протилежну: заборонені Мінськими угодами снаряди використовують російські найманці, що неодноразово підтверджували незалежні експерти ОБСЄ. Але “експертам” на всі факти начхати, бо вони живуть в своїй реальності, тим паче голос з сюжету розповів про поранення підлітка (добре, що його хоч не “розіп’яли”).

Поїхали далі! А далі починається повний треш… Навіть не знаю, як це правильно подати, тому просто перерахую цікавинки, які дізналася з цього ефіру:

  • батальйон “Азов” – неонацистський полк;
  • реальна влада в Україні належить іноземним спецслужбам (як же без тези “У всьому винна Америка”? НЄ ПА РУССКИ!);
  • Зеленський не справжній Президент (ну, хлопці, ви ж маєте свого, чого ви до нашого чіпляєтеся? Його вибрали на ДЕМОКРАТИЧНИХ виборах і тому, яким би він не був, він заслуговує на повагу, бо його підтримала більшість українців);
  • у всьому винен Порошенко (він вже не Президент України, а те, що Петро Порошенко керував країною саме тоді, коли ви вирішили відірвати від неї добрячий шмат землі, не робить з нього абсолютне зло);
  • Супрун – прямий агент впливу іноземних організацій і вона (тут в мене очі вилізли на лоб) “думает про ядерные боеголовки, а не про лечение глаз” (текст російською – це ЦИТОВАНИЙ ТЕКСТ).

 

Як наслідок, виникають питання для роздумів…

Як таке можуть показувати в прайм таймі великого федерального телеканалу? (хоча ми усі розуміємо як влаштована медійна система в РФ)

Як ці божевільні додумуються до того, що потім транслюють для своєї аудиторії?

Чому ці люди мають цілу армію адептів, а не рецепт на галоперидол (Галоперидол – має здатність припиняти галюцинації та маячні ідеї…)?

Як забути почуту маячню, або як жити далі, якщо цей ефір з моєї пам’яті все-таки не зникне?

 

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register