Гігантський кіт вистрибнув з води поряд з човном рибака, і від цього перехоплює подих

Час від часу природа показує себе у повній красі, щоб нагадати нам про те, які ми малі насправді. Ця сила була нещодавно захоплена в каліфорнійських водах затоки Монтерей. Затока є домом для багатьох видів морських ссавців і в цих водах здійснюють міграції сірі і горбаті кити, що робить її популярним місцем для спостереження за китами. Величезний горбатий кит був відображений вистрибуючим з затоки Монтерей в Каліфорнії.

Джерело: https://ukr.media/animals/392595/

Приголомшливі фотографії показують, як кит проривається крізь водну гладь поруч з нічого не підозрюючим рибаком. «Кіт величезний! Якби я був рибалкою, мені б, напевно, знадобилася нова білизна», — сказав журналістам фотограф, який відобразив цей неймовірний момент.

Істота зробила рибальський човен неймовірно крихітнім порівняно з собою.

Фотограф — Дуглас Крафт — зробив знімки з ілюмінатора іншого човна знизу вгору, що зробило морську тварину ще більше. «Я спустився нижче палуби, щоб фотографувати з ілюмінатора, розташованого поруч з лінією води», — сказав Дуглас агентству новин.

Надихаючі фотографії були зроблені фотографом Дугласом Крафтом.

Дорослі горбаті кити важать близько 30 тонн.

Їх розміри варіюються в довжину від 12 до 16 метрів. Горбатий кит відомий своїми вистрибуваннями, роблячи їх дуже популярними серед спостерігачів за китами.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register