Тернопільським батькам майбутніх першокласників рекомендують не ризикувати


У Тернополі батьки майбутніх школярів мріють про те, аби їхні діти здобували освіту у найкращих школах міста. Втім, згідного нового Порядку зарахування учнів до першого класу, який набув чинності минулого року, довільно обирати навчальний заклад тепер можна, але потрапити туди буде нелегко.

Тому, аби не ризикувати, у МОН порадили батькам першокласників подавати документи до шкіл за місцем проживання, а потім намагатися потрапити до якоїсь кращої школи на вільні місця. Про це повідомив керівник експертної групи з координаційної політики Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН Олександр Сич.

За його словами, наразі правила зарахування до 1 класу передбачають можливість подання документів у кілька навчальних закладів. У випадку ж, якщо в іншому навчальному закладі знайдеться місце для дитини з іншого району або ж вона виграє таке під час жеребкування (якщо претендентів на вільні місця більше, ніж вільних місць), то батьки мають подати довідку про вибуття з навчального закладу, в якому дитина мала навчатися відповідно до своєї прописки.

— Наразі ж механізм зарахування до 1 класу ускладнений, тому що в МОН немає єдиної електронної бази. Такі бази існують лише деінде на місцевому рівні і це значно спрощує процедуру зарахування, оскільки в базі певного навчального закладу автоматично з’являється перелік усіх зареєстрованих у закріплених за ним районах дітей, і батькам залишається лише принести документи, — додав Олександр Сич.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register