10-ліття тому Дні Європи в Україні святкували в Тернополі


Через тиждень в Україні відзначатимуть Дні Європи. Цей захід традиційно відзначають у столиці.За процедурою, місто, в якому відбуваються основні загальнонаціональні святкування, затверджують представники країн Євросоюзу.

Варто згадати, що десятиліття тому, в 2009-му тодішній міській владі вдалося переконати Єврокомісію вперше в Україні зробити місцем проведення таких святкувань не столицю, а обласний центр – ним став саме Тернопіль.

Міський голова 2006-2010 рр. Роман Заставний пригадав, європредставники тоді погодилися, що Тернопіль у той період був найпрогресивнішим містом, а отже – достойним проводити урочистості такого масштабу.

Тоді до нас завітали 14 європейських делегацій, представники ОБСЄ і міст-побратимів Тернополя. Голова Представництва Єврокомісії в Україні оцінив Дні Європи в нашому обласному центрі на найвищому рівні.

В рамках цього заходу наше місто, крім цивілізованості та європейськості, показало ще йнеповторну природно-рекреаційну, культурно-історичну спадщину, величезний освітньо-науковий, духовно-інтелектуальний потенціал, а також людськущирість, доброзичливість, гостинність.

З того часу Тернопіль більше не був обраний містом проведення Днів Європи. Але віримо, що втрачені позиції вдасться повернути і Тернопільзнову буде на достойному рівні в очах євроспільноти.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register