Тернопільський нацгвардієць, який відбив селезінку 18-річному солдату, може сісти на 10 років


На Тернопіллі завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою старшого солдата однієї з військових частин Національної гвардії України у порушенні статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, що виявилося в завданні побоїв та спричиненні тяжких наслідків. За вчинене підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.

Своєї вини тернопільський нацгвардієць досі не визнав, однак факти свідчать про інше.

— За сукупністю зібраних доказів встановлено, що в грудні 2018 року протягом двох днів обвинувачений, прагнучи продемонструвати 18-річному співслужбовцю свою удавану перевагу перед ним та його принизити, неодноразово завдавав останньому побої. У подальшому, через нанесення чисельних ударів спричинив бійцю тяжке тілесне ушкодження, що призвело до втрати ним органу – селезінки, — повідомляють у військовій прокуратурі Західного регіону України.

8 квітня 2019 року за процесуального керівництва військової прокуратури Тернопільського гарнізону було завершено розслідування у справі. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за ч.ч. 1, 3 ст. 406 КК України скеровано до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області для розгляду по суті.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register