Число бажаючи отримати Картку тернополянина різко підскочило


Невдовзі минає різ з часу запровадження у Тернополі «Соціальної картки тернополянина», навколо якої досі не вщухають суперечки: міська влада закликає оформляти картки, немісцеві обурюються поділу на «своїх» і «чужих», а багато тамтешніх принципово не хочуть їх отримувати.

Тернополянка Анастасія Войковець каже, що однією з перших одержала картку, про що не шкодує.

— Це нормальна практика — світ давно відмовився від готівкової оплати за проїзд, пора і нам звикати. Мені зручно «заправити» свій квиток на 100 чи 200 грн і спокійно собі їздити, не шукаючи щоразу дрібні гроші, які не завжди є. До того ж, це вигідно, — говорить вона.

Тим часом у ТОВ «Системний зв’язок» зазначають, що великий «стрибок» бажаючих отримати «Катку тернополянина» стався минулого місяця.

— Після того, як 1 листопада в громадському транспорті майже вдвічі зросла вартість проїзду, що згодом викликало народний бунт, люди ринули по пунктів оформлення соціальних карток, — каже директор ТОВ «Системний зв’язок» Віталій Васильків. — Так, з того періоду і дотепер вже було прийнято близько 6000 заяв на оформлення соціальних карток. Перша така хвиля була лише на початку їх запровадження.

Як раніше повідомляв сайт «Тернополяни», з 20 грудня вартість проїзду в громадському транспорті міста знову зросте.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register