Виборчий список до Копичинецької ОТГ очолив укропівець Іван Нарадка


Уже 23 грудня в Україні відбудуться вибори депутатів міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад.

У виборчих бюлетенях до Копичинецької міської ОТГ громадяни побачать імена представників «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

Кандидатом №1 до цієї міської об’єднаної територіальної громади від УКРОПу є 35-річний укропівець, колишній очільник Гусятинського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» Іван Нарадка.

Як розповів кандидат, у лави УКРОПу він вступив нещодавно, але вже встиг разом із колегами напрацювати план дій для покращення життя мешканців Копичинецької ОТГ.

– Укропівці – молоді, чесні, перспективні та цілеспрямовані. Саме тому я вирішив стати частиною їхньої команди. Потрапивши у раду, я планую покращувати благоустрій Копичинецької громади та дбати про екологію. Зокрема, дуже важливо зайнятись очищенням Копичинецького ставу, почати ремонтувати дороги та тротуари, особливо – по вулицях. Я планую не зупинятись на досягнутому та враховувати усі прохання й інтереси громадян,– поділився Іван Нарадка.

За словами очільника Тернопільського обласного осередку УКРОПу, депутата облради Андрія Цибульського, усі кандидати до ОТГ –люди різних вікових категорій та професій, які є компетентними у різних питаннях і намагатимуться змінювати життя людей у громадах на краще.

– Укропівці, які очолили виборчі списки, є справді авторитетними на місцях. Це представники різних професії – підприємці, вчителі, медики. Ми підходили до формування списків таким чином, аби представити різні верстви населення, які є компетнтними в окремих питаннях. Разом із однопартійцями ми старатимемось працювати та доносити ідею програми партії до мешканців цих міст й, звісно, сподіваємось на перемогу,зауважив Андрій Цибульський.

Довідка УКРОПу: На Тернопільщині перше волевиявлення відбудеться у п’яти ОТГ, серед яких – Копичинецька (Гусятинський район), Купчинецька (Козівський район), Монастириська (Монастириський район), Білецька та Настасівська (Тернопільський район).

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register