На Тернопільщині сплатили до бюджету понад 361 тис. гривень, легалізувавши 5 євроблях


З початку дії законів, що запровадили новий порядок митного оформлення автомобілів, мешканці Тернопільщини легалізували п’ять легкових авто, сплативши до державного бюджету понад 361 тис. гривень.

Про це повідомили в прес-службі ДФС у Тернопільській області.

Нагадаємо, що митне оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію Україну громадянами, здійснюється у будь-якому органі доходів і зборів на всій митній території України.

Протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законів України №2611 та №2612, базова ставка акцизного податку розраховується з п’ятдесятивідсотковою знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів залежно від об’єму двигуна та віку транспортного засобу.

Розмитнення транспортного засобу, який знаходиться на території України з порушенням вимог Митного кодексу України, здійснюється за умови добровільної сплати до державного бюджету 8,5 тисяч гривень. Ці кошти сплачує фізична особа, яка є власником такого транспортного засобу або особа, уповноважена розпоряджатися ним та декларує такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України.

Детальніше дізнатися про особливості ввезення та розмитнення транспортних засобів на іноземній реєстрації, можна за номером телефону “гарячої лінії” (0352) 43-03-21, яка діє у Тернопільській митниці ДФС.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register