У Тернопільській ОДА – 9 керівних вакансій


На початок листопада у Тернопільській облдержадміністрації залишається 9 керівних вакансій у структурних підрозділах ОДА.

Без призначеного керівника наразі працює департамент агропромислового розвитку, де вже відбувся конкурс на посаду директора.

Немає начальників у юридичному відділі апарату ОДА, відділі взаємодії із засобами масової інформації та управлінню регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації.

У державному архіві досі вакантна посада заступника директора – начальника відділу інформації та використання документів.

Вакантними залишаються посади заступника керівника апарату – начальника організаційного відділу апарату ОДА; заступника начальника управління – начальника відділу у справах релігій та національностей управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації; заступника начальника управління – начальника відділу сімейної політики, протидії торгівлі людьми та фінансового забезпечення управління сім’ї та молоді облдержадміністрації, заступник начальника відділу туризму облдержадміністрації.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register