9 медалей – борці з Тернопільщини дали фору українським та зарубіжним спортсменам


Удача була на боці юних борців зі Збаражчини на Турнірі з вільної боротьби серед юнаків до Дня Святого Миколая, який нещодавно відбувся в німецькому містечку Люкенвальде.

На змагання з’їхалося близько 150 борців з трьох країн: Німеччини, Польщі та України. Серед спортсменів – хлопці від 2004 року і молодше, які боролися у різних вагових категоріях.

На турнірі на високому рівні виступили і юнаки зі збаразького СК «Чемпіон». Серед одинадцяти спортсменів з краю лише двоє залишились без нагороди. Перші місця посіли: Олександр Смакула (27кг), Ілля Вікторович (29кг), Владислав Хариш (34кг), Остап Борсук (46кг), Богдан Бастюк (48кг). На другій переможній сходинці опинилися: Назарій Баньковський (29кг), Назарій Бовтун (31кг). Бронзу вибороли: Роман Доган (38кг) та Арсеній Цар (41кг). Окрім цього, Владислава Хариша було визнано кращим борцем турніру, а збаразька команда посіла 2 загальнокомандне місце на турнірі.

Готували хлопців до змагань тренери – Євгеній Король, Олександр Шафранський та Олег Борисевич, а також старший тренер та керівник СК «Чемпіон» Петро Король.

Наші хлопці систематично готуються до будь-який змагань. Цей турнір був для нас особливо важливим, адже як ми традиційно їздимо в Німеччину на змагання, так і їхні борці приїжджають позмагатися до нас. Окрім того, що змагання увінчалося для наших хлопців великою кількістю перемог, після спортзаходу борці отримали немало вражень від прогулянки містами – Потсдамом, Берліном. Хлопці також побували на тренуваннях німецьких спортсменів та самі спробували себе у силі з іноземними суперниками, — розповів Петро Король.

Старший тренер додав, що задоволений своїми підопічними, які можуть вправно покласти на лопатки навіть чемпіонів з зарубіжжя.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register