Роботодавці Тернопільщини запропонували безробітнім 38 тисяч вакансій


Цьогоріч понад 6,7 тис. роботодавців подали у службу зайнятості Тернопільщини інформацію про 38 тисяч вакансій. Також у базі даних служби зайнятості містилось 7,8 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Як повідомили на сайті ОДА, з них 6,5% були із заробітною платою вищою від середньої по області, 33,5% – з мінімальною.

“За сприяння служби зайнятості області вдалося працевлаштувати майже 24 тисячі осіб, з них 8 тис. безробітних. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримала роботу 421 особа зі статусом безробітного. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 31 безробітному відкрити власний бізнес. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2744 осіб, після їх завершення понад 700 – працевлаштовано на постійні місця праці”, – повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

До слова, упродовж січня-жовтня 2018 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались понад 40 тис. осіб, з них 22,3 тис. мали статус безробітного, що менше, ніж у відповідному періоді минулого року на 10,3%.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register