Молода Тернополянка, вихователька дитячого садочка, потребує допомоги

“Біда не приходить одна,
і не запитує чи готовий ти її прийняти…”
Всі знають Віту, як доброзичливу сусідку, люблячу молоду маму та дружину, хорошу подругу, чудового вчителя та просто приємну людину. Але 8 листопада її спокійне життя порушив страшний діагноз – Гострий мієлоїдний лейкоз.
На своїй сторінці у facebook молода мама опублікувала запис, де просить допомоги усіх, хто має таку можливість:
“Прошу всіх небайдужих людей допомогти мені в подоланні моєї хвороби. Ще вчора жила простим людським життям: робота, дім, сім’я, а вже сьогодні прошу Вашої допомоги. Біда не приходить одна, і не запитує чи готовий ти її прийняти, але віра є завжди. Моє заключення: Гострий мієлоїдний лейкоз. Але я вірю в те, що знайдуться добрі люди, які мене підтримають в такий важкий період.
Буду вдячна за будь яку допомогу. ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ПІДТРИМКУ.
Реквізити приват банку: 5168 7573 6770 1119 Середа Віта Сергіївна”.
 
Сума збору наразі невідома. Дороговартісну операцію із пересадки кісткового мозку, яка потрібна жінці мають робити закордоном, але перед тим вона має пройти кілька курсів хіміотерапії.
“Віта Сергіївна справді хороша людина і чудовий вчитель. Наші діти просто в захваті від неї. Ми маємо допомогти їй врятувати життя” – пишуть у соцмережі колеги Віти.
 
Редакція сайту Online te ua просить усіх небайдужих підтримати Віту і допомогти їй, хто і як може – фінансово, поширенням цієї новини, добрим словом.

Довідка: Реквізити ПриватБанк: 5168 7573 6770 1119 Середа Віта Сергіївна

Телефон: 096-64-39-891

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register