Вага не повертається! Вчені, зробивши нове дослідження, назвали найефективнішу дієту

Середземноморська дієта з низьким вмістом калорій сприяє зниженню маси тiла, при цьому з плином часу позитивна динаміка зберігається.

Крім того, ця дієта зменшує ризик розвитку сеpцево-судuнних захвoрювань у пацієнтів з надмірною вагою і метабoлічним сuндрoмом, пише “Обозреватель”

У дослідженні вчених з іспанського Університету Ровіра і Віргіл взяли участь понад 600 пацієнтів у віці від 55 до 75 років, які страждають ожирінням або надлишковою вагою, а також мeтабoлічним сuндрoмом.

Незважаючи на те, що дієти з низьким вмістом жирів і вуглеводів вважаються ефективними з точки зору зниження ваги і зменшення ризику розвитку сеpцево-судuнних зaхвоpювань, немає наукового підтвердження того, що в довгостроковій перспективі позитивні результати такого раціону зберігаються.

Нове дослідження, присвячене принципово іншому типу харчування – середземноморському, показало, що 33,7 відсотка пацієнтів, які перейшли на нього і займалися фізичними вправами, через рік схудли не менше, ніж на п’ять відсотків від початкової маси тiла. Порівняно з учасниками дослідження, які не дотримувалися цієї дієти, у них також істотно покращилося засвоєння глюкози.

Середземноморський тип дієти передбачає вживання великої кількості свіжих овочів і фруктів, бобових, горіхів, насіння, хліба з борошна грубого помелу і макаронних виробів на основі зернових культур. Крім того, рекомендується скорочувати споживання червоного м’яса і віддавати перевагу рибі і морепродуктам.

Джерело: intermarium.news

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register