«Люблю високих, це зручно»: Ян Ге в «Жіночому розряді»

У листопаді московський «Гоголь-центр» покаже новий спектакль «Мізантроп» за участю Ян Ге, а також восени відбудеться премєра серіалу «Тобол» на Першому каналі. Mens Health поговорив з китайською актрисою, співачкою і режисером про різницю культур, чоловікові мрії і гуморі.

Ян Гэ Платье — Philipp Plein

Коли я починала, існувала дистанція між мною і іншими акторами. За лаштунками якась дівчина знімала ліфчик, а я дивувалася і сиділа з відкритим ротом. Але потім звикла – ми все-таки повинні швидше переодягнутися і вийти на сцену.

Дотик в Китаї завжди щось значить, тому щоб на побаченні хлопець помацав дівчину за ручку – це прямо немислиме.

Чоловіки, коли йдуть на побачення з актрисою, часто думають так: «Я йду на побачення з актрисою. Що б я не зробив, вона напевно буде зі мною грати ». Зі мною теж таке бувало. Я тоді кажу: вгамувати. Роблю спокійне обличчя, питаю: тепер себе краще відчуваєш? Всі жінки заграють, коли бачать людину, яка їм подобається, не тільки актриси. І чоловіки теж.

Від чоловіка мені потрібно, щоб він в першу чергу оцінив мене – то, що я роблю. Що я на цьому світі тільки одна. Ще у нього повинно бути почуття гумору, щоб я завжди могла посміхатися і сміятися. Він не повинен бути нудною людиною. Ще він повинен бути розумним і захоплювати мене.

Звичайно, не завадить, якщо він до того ж буде гарний. Непогано, якщо він високий і несе мене на руках. Люблю високих, це зручно.Погано, коли ти дрібна, нічого не видно ніде.

Втім, як би я ні малювала в голові ідеал, розумію – зустріч того самого чоловіка, і серце мені скаже: «Це він!» І все. Може, він і страшний буде, але я його буду любити. Я непередбачувана.

Почуття гумору і смак – два пункти у людини, які неможливо поліпшити. Якщо у тебе немає смаку і почуття гумору, то їх ніколи і не буде, як не тренуйся.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register