Чому робота на дому позбавляє тебе сексу (спойлер: його можна повернути!)

Жертвувати чимось заради роботи – стандартна історія в світі перемігшого капіталізму. Одна з перших речей, яку ти втрачаєш через надмірну робочого завзяття, – секс. Про це говорить свіже наукове дослідження – Mens Health розповідає головне про нього, а також ділиться шляхами вирішення проблеми.

Работа дома

Рано чи пізно будь-який, хто не може залишити роботу за порогом будинку, розуміє, як легко вона може зіпсувати інші сфери життя.

На зміну походам по ресторанам приходять сервіси доставки їжі додому, контакти з друзями відбуваються тільки в інтернеті, а читання і перегляд серіалів відступають на другий план перед дедлайнами. Чого говорити про секс – 16-годинний робочий день явно не найкращий стимулятор твого моджо, і причин тут маса: втома, байдужість, стреси. Все це мінімізує шанс зайнятися чимось веселим в спальні.

Нове дослідження, проведене сервісом пошуку роботи Simply Hired, показало, що пари, які залишають роботу за зачиненими дверима офісу, займаються сексом на 55% більше за інших. Simply Hired опитав 1014 людей, щоб визначити, в яких галузях люди найбільше переробляють, а також дізнатися, як ці додаткові людино-години впливають на романтичну життя співробітників. Звіт про тренди, що призводять серця в розлад, вийшов досить великим. Але ось головне.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register