“Укрпошта” може припинити доставку пенсій

ПАТ “Укрпошта” пригрoзила припинити доставку пенсій, оскільки тариф на цю послугу не переглядався з 2004 року Про це повідомив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський в ефірі Радіо НВ, передає  Intermarium з посиланням на Depo.ua.

Читайте також: З 2019 року обіцяють безкоштовні анaлізи і УЗД, але за однієї умови

“Кожна послуга повинна оплачуватися. Коли хтось комусь недоплачує, починається якась гра. Коли непрозора звітність, починаються всякі “фокуси”, – вважає він.

Смілянський зазначив, що в 2016 році мінімальна зарплата становила близько 1,5 тис грн, і більшість листонош “Укрпошти” отримували таку зарплату, в середньому обслуговуючи 143 пенсіонери.

“Зараз ми маємо 3,7 тис грн, з першого січня – 4,1 тис грн. Кількість пенсіонерів, які ми обслуговуємо, впало до 120 (на одного листоношу – ред). Тобто якщо кількість зменшується, а витрати збільшуються, то цей баланс вже не зводиться”, – пояснив гендиректор ПАТ.

Він наголосив, що тариф на рознесення пенсій не переглядався з 2004 року

“Дуже проста математика. Хтось повинен закривати цей баланс. А ми просто не в змозі. Це значні кошти – 1 млрд грн, тоді як наша виручка становить 5,5 млрд грн”, – підсумував Смілянський.

Нагадаємо, від доставки пенсій населенню ПАТ “Укрпошта” в цьому році зазнала 1 млрд грн збитків.

Джерело: intermarium.news

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register