За які ідеї майбутнього вже платять в індустрії для дорослих: від любові в AR до «Прибери» для куртизанок

Нещодавно в Нью-Йорку пройшов другий в історії секс-тех-хакатон – захід, де молоді програмісти і дизайнери представляють революційні ідеї стартапів в сфері секс-технологій. Mens Health побував там і розповідає про те, яке майбутнє чекає нас і за що завтра інвестори будуть готові платити мільйони доларів.

img33

Яким буде майбутнє сексу? Потрібно чекати дистанційного контролю за народжуваністю? Або надрозумні секс-іграшки, здатні доставляти оргазми в лічені секунди? Або борделі, наповнені різними секс-роботами для неймовірних видів насолоди? Чорт візьми, та чи будуть люди як і раніше займатися сексом один з одним?

Це питання, які задають зараз лідерам індустрії секс-технологій – бізнесу, чиє завдання – провести революцію у всьому, що стосується нашого уявлення про секс і інтимності. Бізнесу, де вже є вібратори, що синхронізуються з домашньою мережею через Bluetooth, розумні секс-ляльки та роботи, які роблять бажаючим мине.

Індустрія секс-ТЕХА оцінюється десь в 30 мільярдів доларів, і з кожним роком ця сума зростає. Для того щоб краще розібратися в тому, яке майбутнє нам готують, я відправився на щорічний SexTech Hackaton.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register