Крах банди Захарченка, або що шукають в приміщенні “мінфіну “ДНР”

Вчора в будівлю міністерства фінансів самопроголошеної республіки прийшли непрохані гості – кремлівські аудитори в супроводі озброєних людей в балаклавах. Таку інформацію на своєму Telegram-каналі оприлюднив Владислав Бердичевський, що є так званим депутатом так званої держави ДНР.

За словами очевидців, під час перевірки в приміщення нікого не впускали, а співробітників, які на час візиту ревізорів були в стінах будівлі, не випускали звідти.

Результат пошуку зображень за запитом "обшук в мінфіні днр"

А 24 мільярди рублів куди поділи?

Серед рейтингу причин обшуку першу позицію займає версія про пошуки доказів розкрадання верхівкою терористів кругленької суми. Як повідомляється в українських ЗМІ, ходять чутки, що поранений в результаті вибуху в ресторані “Сєпар” Олександр Тимофєєв (відомий широкому загалу як бойовик “Ташкент”), привласнив кошти аграрного підприємства “Колос Д” на суму понад 850 мільйонів рублів (близько 12 мільйонів доларів). Саме тому російські куратори вирішили перевірити, що коїться в міністерстві фінансів ДНР і на що тратять гроші, які надаються московськими кураторами.

 

То хто там перший з корабля тікає?

Наче пацюки з тонучого корабля, почала бігти еліта терористичного режиму з території розореного Донецька.

За даними сепаратистського видання DNR-Live, Катерина Матющенко одна з “віце-прем’єрів” Захарченка і голова злощасного ДНРського мінфіну за сумісництвом, була відсутня на останньому засіданні “парламенту”. Не дорахувалися на зборах і Дмитра Трапезнікова. Ще з Донбасу встигли виїхати радники Захарченка Олександр Козаков і “Сєвєр”. Також евакуювався до Москви “міністр доходів і зборів ДНР” – Олександр Тимофєєв, який був поруч із Захарченком у момент вибуху й отримав поранення.

Від себе хочеться додати, що терористична еліта явно забарилася з соєю “втечею з Шоушенка”. Ви тільки уявіть, скільки життів вдалося б зберегти, якби вони втекли в Росію ще в 2014?

 

Хто “розгрібатиме”?

Аналізуючи ситуацію, можна сказати, що в самопроголошеній республіці зараз панує справжній хаос: бюджет розграбовано, левова частка “депутатів” втекла, а, говорячи словами Дж. Мартіна “Зима наближається” і треба її якось пережити (аби хоч якась частинка електорату змогла виконати цю “місію” треба, як мінімум, організувати опалювальний сезон). Веду до того, що в ДНР потрібен цап-відбувайло – новий головнокомандувач.

То коли ж в ДНР обиратимуть наступного вождя? Про це з посиланням на джерело в апараті виконувача обов’язків глави “республіки” пише “Інтерфакс”: “Нового главу “республіки” можуть обрати вже в першій половині листопада, можливо 6-7 числа”, – заявив співрозмовник агентства.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register