Підлатаний “Ташкент”, бойовик-сміхотун та натовп бюджетників, які прийшли добровільно-примусово: як в ДНР прощалися зі своїм вождем

2 вересня в окупованому Донецьку попрощалися з верховним терористом Олександром Захарченком. В останній путь керівника ДНР провели воістину феєрично: хтось під дулом автомата, хтось усміхаючись на всі 32.

Нагадаю, Захарченко загинув 31 серпня внаслідок вибуху в ресторані “Сєпар”. В заклад харчування бойовик приїхав, щоб пом’янути Кобзона.

 

Про VIP-плакальників

На похорон одіозного політика прийшла вся терористська еліта. В.о. керівника ДНР Дмитро Трапезніков, голова так званого “парламенту” псевдореспубліки Денис Пушилін, “міністр прибутків і податків ДНР” Олександр Тимофєєв – всі вони прийшли попрощатися з своїм головнокомандуючим. Останній з перерахованих екземплярів, до слова, також постраждав внаслідок вибуху неподалік  “Сєпара”. На похорон Тимофєєв прийшов з перебинтованими головою та шиєю, набряклим обличчям.

Російські та ОРДЛОвські ЗМІ повідомляють, що серед гостей були Поклонська,  Аксьонов, Пасічник. Тобто похорон Захарченка мав воістину “міжнародний” масштаб.

Результат пошуку зображень за запитом "похорон захарченко"

Тепер про простих смертних

Як повідомляють українські ЗМІ, працівників бюджетних установ погрозами змушували йти прощатися з “улюбленим” вождем. Людям ставили ультиматум: або йдеш оплакувати Захарченка, або залишаєшся без роботи. На підтвердження “добровільної” присутності донеччан свідчить величезна кількість людей з автоматами, які просто таки оточили поховальну процесію, аби ніхто не зміг її достроково покинути. Також ходять чутки, що місцевих мешканців змушували здати певні кошти для проведення церемонії прощання з головним терористом.

Результат пошуку зображень за запитом "похорон захарченко"

Не зважаючи на те, що, здається, все було організовано на найвищому рівні, не обійшлося без казусів. Мережею поширилися фото на яких зображено бойовика, який усміхається “в повний рот” і явно забув для чого прийшов.

 

Хто винен?

Поки що немає офіційно підтвердженої, або хоча б єдиної версії вбивства головного терориста ДНР. Росія і бойовики волають, що це робота українських спецслужб, Україна ж такі закиди спростовує.

Відсутність доказів про причетність українців однак не завадила бойовикам організувати справжнє полювання на відьом серед неугодних режиму. В псевдореспубліці зараз проводять масові затримання і обшуки. Тамтешні ЗМІ навіть повідомляли, що чотирьох підозрюваних в організації вибуху затримано і вони вже зізналися в скоєному.

В той же час закрита труна Захарченка наштовхує на певні сумніви щодо достовірності звістки про його загибель. Тобто найвідоміший продавець курятини може епічно воскреснути?

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register