Смерть Захарченка: коли, як і чому

Вчора близько шостої вечора помер головний терорист ДНР Олександр Захарченко. В Донецьку оголошено надзвичайний стан. Як повідомляє ДонПрес, не працюють КПП: неможливо виїхати з міста, також проблемно туди потрапити (заблоковано навіть сполучення з братньою Росією!). Місцеві скаржаться на поганий мобільний зв’язок, велику кількість силовиків та військової техніки на вулицях міста.

Звичайно ж, тамтешні політики вже встигли зробити гучні заяви на зразок “це все укрофашистські бандерівці!” і полякати всіх страшною помстою. Росія офіційно поспівчувала, звинуватила в всьому Україну і навіть доручила своєму кишеньковому Слідчому комітету відкрити кримінальне провадження за статею “міжнародний тероризм”. Але давайте по порядку…

 

Як одні поминки плавно перейшли в інші

Результат пошуку зображень за запитом "захарченко поминки кобзона"

30 серпня помер Кобзон. Після цієї події в ДНР оголосили триденну жалобу. Вже на другий день туги за артистом терористській еліті траур набрид і її представники вирішили, що це діло треба “обмити”.

Поминки за співаком, який славився своєю проросійською позицією, організували в ресторані “Сепар”. Саме в цьому закладі (чи під його стінами) 31 серпня близько 18:00 пролунав вибух, який став причиною смерті керівника ДНР Олександра Захарченка. Крім нього постраждав (чи помер? Зараз побутують різні версії) Олександр Тимофєєв ДНРський “міністр прибутків і податків”, що також відомий під прізвиськом “Ташкент”.

Погодьтеся, вся ця історія просто таки просочена іронією. Перший терорист загинув в закладі з назвою “Сепар” п’ючи за упокій одного з фанатів “Русского мира”.

 

То хто винен?

Як вже говорилося раніше, Росія і бойовики одноголосно стверджують, що це справа рук українського диверсійного загону. В ДНР навіть повідомляють, що затримано членів даної групи (кількість затриманих не розголошується). Та чи так це насправді?

Подейкують, що злощасний “Сепар” був власністю Захарченка і терористська верхівка часто там відпочивала. Тепер думаємо логічно, то як же українські диверсанти раптом зуміли проникнути в заклад, який належав головному бойовику? Можливо все таки хтось зі своїх? Міжусобиці, безперечно, є найімовірнішою причиною передчасної смерті Захарченка. 

До того ж російська влада напрочуд оперативно відреагувала на новину. Це наштовхує на думку, що кремлівські куратори спланували “церемонію” з усунення Захарченка заздалегідь. На користь даної версії свідчить і те, що Захарченко був досить незручною в керуванні фігурою. Він не міг сформулювати свою думку, путався в термінах (в одному з інтерв’ю він назвав Рейк’явік з концтабором!), а з такими “ерудитами” важко мати справу. Неможливість провести вибори в ДНР через загрозу нових санкцій залишила Москві тільки одну можливість позбутися від недолугої маріонетки – ліквідацію.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register