На кожну дію є своя протидія, або як Росія планує помститися США

Вчора вступили в силу антиросійські санкції США, які мають всі шанси стати початком краху для економіки Росії. Тож  чи є план помсти в російських чиновників і, якщо є, чи буде він хоч трошки шкідливим для Вашингтону?

Нагадаю, обмеження ввели через  отруєння російськими спецслужбами в британському Солсбері колишнього полковника військової розвідки Росії Сергія Скрипаля та його доньки Юліїв, яке мало місце в березні цього року. Як повідомляє “Голос Америки”, в документі говориться, що Росія «використовувала хімічну зброю в порушення міжнародного права, що стосується хімічних озброєнь, проти своїх власних громадян».

Результат пошуку зображень за запитом "росія америка"

Із США з любов’ю

Як повідомляють українські ЗМІ, санкції діятимуть щонайменше рік. Протикремлівські заходи передбачають заборону на продаж зброї і фінансування угод щодо зброї, відмову від кредитування з боку державних структур США і заборону на експорт товарів і технологій подвійного призначення. Окрім цього заборонять надавати Росії зовнішню допомогу, за винятком екстреної гуманітарної допомоги та поставки продовольства.

Проте обмеження не зачеплять державне співробітництво з питань космічних проектів та комерційні космічні запуски. Однак, якщо згадати останні потуги російських конструкторів створити хоча б щось віддалено схоже на якісний продукт ракетобудування, то це не надто рятує ситуацію.

 

Чим в РФ планують підірвати американську економіку.

Незважаючи на те, що Росія в порівнянні з США і країнами Європи в плані економічного розвитку не те що не на одному щаблі, а, здається, ра різних драбинах, політики РФ на санкції завжди відповідали. Правда робили вони це досить своєрідно: псували закордонну техніку, нищили дорогі продукти харчування і спалювали фото іноземних політиків. Що ж в Держдумі придумають цього разу? Можливо, організують щось на зразок ватри з доларів? Цікаво, що робитимуть з айфонами на яких зображений Крим і Путін?

За даними українських ЗМІ, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков на питання про контрзаходи щодо американських санкцій сказав, що чіткого плану дій Росія поки що не має. Цитую: “Ні, поки ми повинні зрозуміти, в чому будуть реально виражатися ці нові заходи, нові рестрикції, і яких дій в інтересах Російської Федерації вимагатимуть. Ще раз повторюю, президент неодноразово заявляв, що він робитиме на тлі подібних недружніх кроків те, що буде найкращим чином відповідати інтересам нашої країни”.

Така обережність в висловлюваннях російських чиновників може говорити лише про одне: для РФ санкції є справжнім ударом і становлять реальну загрозу економіці агресора. а Путін ж так старався задобрити Трампа в Гельсінкі, навіть підбори вдягнув, пам’ятаєте? Ех, розчарування століття.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register