Знайте в обличчя: у мережі показали нахабних київських злодіїв

Чоловіки пройшли за кимось з мешканців і на питання, куди вони прямують, відповіли, що йдуть до себе додому

У мережі показали спритних квартирних злодіїв, які орудують в українській столиці. Фото і відео опубліковано на сторінці “Київ Оперативний” у Фейсбуці.

Як повідомляють очевидці, злодіїв помітили в Оболонському районі Києва.

“Правоохоронцям полум’яний привіт, а ви – будьте уважні, не пускайте їх у свій будинок. Всім добра!”, – йдеться у повідомленні (орфографія і пунктуація збережені).

“Увага! В Оболонському районі, на Оболонському проспекті, 54, орудують квартирні злодії. Спочатку в ніч з 21.08 на 22.08 в 4:00 прийшли і намагалися розкрити двері (при тому що у будинку були мешканці), а потім 22.08 в 18:23 ще раз прийшли зі спробою розкрити двері, але на щастя чи то у них не вийшло, чи то їх хтось злякав”, – йдеться в повідомленні.

Як заявила вахтер будинку, в який пробралися злодії, чоловіки пройшли за кимось з мешканців і на питання, куди вони прямують, відповіли, що йдуть до себе додому. Ну, а поки вона хотіла їх наздогнати зловмисники вже були в ліфті.

Варто зазначити, що за офіційною статистикою в сезон відпусток кількість квартирних крадіжок зростає вдвічі, адже більшість городян не тільки залишає житло без нагляду, але і нехтує простими, однак ефективними заходами безпеки.

Шахраї вигадують різні способи, як пробратися в квартиру, і далеко не завжди охорона в будинку зможе цьому запобігти. Так що подбайте про захист свого майна і будьте пильні.

Нагадаємо, злодії намагаються винести з квартири золото, гроші та хорошу техніку. Ключі у сусідів або включене на кухні світло давно відійшли в минуле – сьогодні на службі у безпеки– прогрес, як запевняють фахівці. Знай.uа розібрався – як з’їздити відпочити і не втратити нажите майно.

Як повідомляв портал “Знай.uа”, у Києві помітили двох підозрілих чоловіків, які ходять по під’їздах і пропонують мешканцям “послуги” по утепленню житла. Про це йдеться на сторінці спільноти “Мій Відрадний” в соцмережах.

Також “Знай.uа” писав, стало відомо про ще одне скандальне пограбування квартири в Києві.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register