Життя неможливе: глобальне потепління прирече світ на катастрофу

Людина може перетворити світовий океан на дуже небезпечну субстанцію

Через глобальне потепління і забруднення водойм токсичність океанів може стати такою ж, як вона була 14 мільйонів років тому.  

Про це повідомляє World Economic Forum. 

Дослідники університету у Кардіфі, Уельс, вважають, що зовсім скоро рівень діоксиду вуглецю у водах океанів стане таким, як 14 мільйонів років тому. Також катастрофічно низько опуститься рівень pH. Це може статися вже до 2100 року.

Падіння рівня pH спричиняє значне підвищення токсичності океану. Причиною цьому є абсорбація вуглекислого газу з атмосфери, який своєю чергою, не припиняє насичувати повітря через горіння палива. Починаючи від часів індустріальної революції, у повітря викинуто 525 мільярдів тонн CO2. За даними дослідників, навіть зараз рівень pH в океані найнижчий за останні два мільйони років. Для того, аби зрозуміти, як це впливає на флору та фауну, варто провести низку дослідів у лабораторних умовах. 

Разом з тим варто відзначити, що раніше справжня легенда кораблебудування та найбільший корабель свого часу “Титанік” у ніч з 14 на 15 квітня 1912 року пішов під воду.

Відомо, що причиною трагедії стала пробоїна у кораблі, через зіткнення з айзбергом. Крім того відзначається, що відразу після аварії всього за 2 години та 40 хвилин він повністю пішов під воду, де знаходиться й до цих пір.

Однак з моменту катастрофи минуло вже більше століття, так чому ж легендарний лайнер досі не підняли на поверхню? 

Крім того варто відзначити, що бактерії Extremophile bacteria, які активно розмножились на затонулому “Титаніку”, харчуються іржавим залізом. Вчені вже передбачили, що у разі не прийняття жодних активних дій для спасіння судна, то через 15-20 років вони повністю з’їдять ціле судно.

Інформація про те, що корабель може зникнути, спричинила значне пожвавлення туризму.

Цим скористалися дві британські компанії, які запропонували туристам занурення у батискафі. Компанія The Bluefish призначила свої глибоководні тури на 2019-2020 роки. Компанія Blue Marble Private збирається почати роботу в травні 2018 року. Перші туристи внесли $105 тисяч.Крім того варто додати, що навіть дотримання паризької угоди не гарантує того, що ми зможемо уникнути серйозної загрози, яка нависла над планетою.

У матеріалі, зокрема, зазначається, що деякі фахівці поставили під сумнів здійсненність зусиль щодо стримування зростання температури, враховуючи, що Земля вже нагрілася на один градус, а також те, що потепління “затримується” океаном. Однак інші вчені вважають, що зниження рівня викидів парникових газів може запобігти зростанню температури.

Недосліджені глибини океану. Неймовірний документальний фільм

Нагадаємо, вчені назвали криваву дату Апокаліпсису.

Як повідомляв “Знай.ua”, у Криму не залишилося прісної води.

Також “Знай.ua” писав, що красунчик із Титаніка поставив шанувальників на вуха.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register