США скинули із винищувача ядерну зброю нового покоління: відео

Ці типи озброєння застосовувалися в бойових операціях на території Іраку, Югославії, Афганістану, Ємену та Лівії

На американському полігоні провели випробовування тактичної ядерної зброї під час польоту винищувача-бомбардувальника четвертого покоління F-15E Strike Eagle.

За даними Сандійських національних лабораторій, літак на середній і малій висоті здатен скинути ядерну бомбу B61-12. Всього було скинуто дві такі бомби, але без бойового заряду. Перше тестування відбулося 11 липня 2017 року на полігоні Тонопа в штаті Невада.

F-15E Strike Eagle: випробовування у США 

Сандійські національні лабораторії – одна з 16 національних лабораторій Міністерства енергетики США. Головне завдання – розробка, створення і випробування неядерних компонентів ядерної зброї. Складається з двох філіалів, один з яких розташований поруч з Лос-Аламоської лабораторії, а другий – поруч з Ліверморської лабораторією, які безпосередньо пов’язані з розробкою зброї для ядерного арсеналу США.

F-15E Strike Eagle: випробовування у США 

Винищувач F-15E Strike Eagle: технічні характеристики та бойове оснащення

американський двомісний багатоцільовий винищувач, створений на базі F-15 Eagle. Був розроблений у 1980-х роках для нанесення авіаударів по високозахищеним цілям без застосування літаків супроводження чи радіоелектронної боротьби. Перший політ F-15E відбувся 11 грудня 1986 року. Літаки цього типу застосовувалися в бойових операціях на території Іраку, Югославії, Афганістану, Ємену та Лівії. Під час них F-15E наносили авіаудари по важливих цілях, здійснювали безпосередню підтримку союзних військ та повітряне патрулювання.

Основний користувачамериканські військово-повітряні сили, крім того F-15E поставлявся на експорт в Ізраїль, Саудівську Аравію, Південну Корею та Сингапур. Станом на кінець 2013 року вироблено 422 літаки.

F-15E Strike Eagle

 

У кабіні оператора системи управління озброєнням у верхній частині приладової дошки в один ряд розміщені чотири багатофункціональних індикатора. 

Управління обладнанням та засобами виведення інформації здійснюється пілотом і оператором системи управління озброєнням незалежно. Проте кожен член екіпажу інформується про те, які режими вибрав інший член екіпажу.

F-15E Strike Eagle

Озброєння літака F-15E включає вбудовану гармату М61А1 (20 мм, 512 снарядів на літаках ранніх випусків і 450 — на більш пізніх). Бойове навантаження розміщується на зовнішніх вузлах підвіски: двох підкрильних, центральному підфюзеляжному та чотирьох конформних фюзеляжних.

F-15E Strike Eagle

Дивіться: випробування F-15E Strike Eagle у США

Нагадаємо, США знайшли загублену ядерну ракету РФ.

Як повідомляв Знай.ua, у Польщі розбився військовий літак.

Також Знай.ua писав, небо над Україною заполонили винищувачі.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register