На розвиток економіки: Україна отримає від США шалені гроші

США виділить нам 78 мільйонів

Україна отримає від США додатково 23,6 млн доларів на підвищення прозорості управління та 54,4 млн доларів на забезпечення сталого економічного розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі у середу, 22 серпня.

Україна отримає додатково майже 78 млн від уряду США на підвищення прозорості правління та забезпечення сталого економічного розвитку, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в МЕРТ, 22 серпня Кабмін ухвалив рішення про підписання додаткових документів до Угоди щодо виконання завдань у сфері розвитку між урядами України та США від 17 вересня 2014 року по підвищенню прозорості управління та сталого економічного розвитку.

Відповідні розпорядження розроблено у зв’язку з тим, що уряд США планує виділити додаткові кошти для реалізації передбачених угодою цілей.

Підписання додаткової угоди щодо забезпечення сталого економічного розвитку дозволить додатково отримати від США 54,4 млн доларів. Ці кошти підуть на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середнього класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення енергоефективності української економіки та її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Таким чином загальний обсяг технічної допомоги, спрямований на зазначені цілі в рамках угоди, з урахуванням додаткових коштів складе понад 139 млн доларів.

Додаткова угода про допомогу у реформуванні управління дозволить додатково отримати від США 23,6 млн доларів. Кошти спрямують на покращення законодавчого середовища у відповідності до стандартів ЄС, удосконалення функцій цивільного нагляду та участі громадян у процесах управління, а також зростання рівня підзвітності уряду громадянам та верховенства права.

Загальний обсяг технічної допомоги в рамках цієї угоди з урахуванням додаткових коштів складе більше 62 млн доларів.

Нагадаємо, українська валюта продовжує все більше прогинатися під жорстким курсом долара і, за словами фінансових аналітиків, до кінця поточного року курс іноземної валюти може досягти приголомшливого рівня.

Як повідомляв Знай.ua, влада США має намір забезпечити Україну катерами берегової охорони для посилення оборонних здібностей в Чорноморському басейні.

Також Знай.ua писав, що президент США Дональд Трамп заявив про повернення величі Америки, про що він обіцяв у своїй передвиборчій програмі.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register