На головній площі Тернополя нагородили найпочесніших та найхоробріших (фоторепортаж)


Грандіозну церемонію нагородження провели на Театральному майдані в Тернополі 23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України.

На центральній площі міста голова обласної ради Віктор Овчарук та очільник ТОДА Степан Барна почесними відзнаками – нагрудними знаками, грамотами, орденами, грошовими сертифікатами нагородили військовослужбовців, правоохоронців та інших почесних жителів Тернопільщини.

Як наголосила одна з нагороджених – парамедик медичної служби Наталія Колодій, усім українцям треба вкласти свою частку у боротьбу за те, щоб наша Україна швидше звільнилася від загарбника.

На жаль, для наших громадян війна не закінчилася. Хоч ми зараз почуваємося вільними, захищеними, святкуємо, проте на Сході продовжують гинути наші патріоти. Ми не маємо права забувати, що ціна нашого кожного прожитого у мирі та спокої дня – людські життя. Тому зробімо все, аби перемога стала для нас ще ближчою, — наголосила пані Наталія.

Варто зазначити, що під час урочистості тернополяни також віддали шану тим, хто віддав своє життя, аби нині українці мали змогу гордо стояти під синьо-жовтим стягом.

Галерея зображень

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register