Головний пропагандистський мерзотник Путіна пішов на спочинок

"Подача політичних і соціальних явищ, яка була в Life, повинна змінитися"

Арам Габрелянов залишив посаду генерального директора холдингу News Media, який керує російським пропагандистським проектом Life. Новим главою холдингу призначили першого заступника редакційного директора News Media Анатолія Сулейманова. Про це сам Сулейманов повідомив RNS.

“Арам Ашотовіч заздалегідь попередив, що йде з посади гендиректора. Посаду гендиректора запропонували мені, посаду керівника Life — Олександру Потапову. Призначення на посаду гендиректора було, документи передані в податкову”, — розповів Анатолій Сулейманов.

Після відходу Габрелянова Life переформатують — сайт стане платформою користувацького контенту і відмовиться від ліцензії ЗМІ, повідомив Сулейманов. За його словами, в новому форматі проект запустять 5-8 жовтня.

“Подача політичних і соціальних явищ, яка була в Life, повинна змінитися. По-перше, ми хочемо надати майданчик з аудиторією 20-23 мільйони унікальних користувачів в місяць для всіх бажаючих незалежно від політичних переконань, по-друге — платити за контент”, — розповів він.

Гонорари авторам переформатированного проекту будуть нараховувати пропорційно доступності матеріалів.

Анатолій Сулейманов повідомив, що останнім часом Арам Габрелянов більше займався проектами, не пов’язаними зі ЗМІ.

“Припускаю, що в якийсь момент йому стало нецікаво”, — пояснив Сулейманов.

Арам Габрелянов заснував News Media в 2001 році. У холдинг входили газети “Життя” і “Твій день”, федеральне ділове видання “Маркер” та інші. У 2008 році був запущений проект Life, а в 2013-му — телеканал LifeNews. LifeNews припинив кабельне мовлення в 2016 році, а рік потому закрився. З 2011 року Габрелянов займає пост голови ради директорів газети “Известия”.

Як раніше повідомляв портал “Знай.uа”, ведуча російського пропагандистського каналу вирішила “проїхатися з вітерцем” в окупованому Криму, але її планам завадили затори.

Нагадаємо, російські вчені несподівано відхрестилися від головної історичної скріпи, якою користувалася пропаганда РФ – “споріднення” з Україною більше не буде.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register