Еротичний гороскоп на 23 серпня: Риби, не витрачайте час дарма

Кому потрібно більше ніжності, а кому треба від неї відмовитись


Еротичний гороскоп на 23 серпня Овен

Сьогоднішні телячі ніжності не для вас. Вам захочеться більш жорстких варіантів спілкування. І повірте, це доставить вам набагато більше задоволення.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Телець

Сьогодні головним почуттям для Тельців стане нюх. З його допомогою ви зможете визначити брехню. А ще і пристрасть. Відправляйтеся винюхувати.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Близнюки

Найцікавішим стане бесіда після сексу. Ви багато дізнаєтеся нового, що про себе, що про коханого. Нічого жахливого ви не дізнаєтеся, так що не хвилюйтеся.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Рак

Вам давно потрібно полегшити душу і не тільки. І в цьому вам допоможе дружній секс. Але не задавайте зайвих питань вашому другу. Тільки все зіпсуєте.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Лев

Сьогодні під час інтимних ігор вам доведеться показувати все благородство, яке тільки зможете зібрати. Ніч обіцяє бути жахливо нудною, навіть неприємною. Потрібно потерпіти, вже завтра все буде просто ідеально.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Діва

Швидше за все у вас з’явиться дуже багато вільного часу. А значить його буде досить для того, щоб вдосталь насититися один одним. Можете навіть в баню сходити разом.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Терези

Терезам сьогодні буде здаватися, що навколо безліч натяків і «дивних» збігів, щодо невірності партнера. Але не повторювати ж свої питання після кожної деталі. Краще зберіть докази.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Скорпіон

Сьогодні ви дуже чутливі до звуків навколо вас. То телефон дзвонить, то на вулиці хтось кричить. І все це буде постійно відбивати у вас будь-яке бажання займатися любов’ю. Краще прикрийте вікна сильніше.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Стрілець

Стрільці сьогодні будуть відчувати зайву сексуальну напруженість. Вас збуджує буквально кожна річ, будь то форма поліцейського або ж звичайний грейпфрут.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Козеріг

Козероги нарешті зрозуміють на скільки вони прекрасні. І ніщо не зможе знизити їх самооцінку. Але задираючи високо голову, постарайтеся не викупатися в калюжі.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Водолій

Сьогодні вам весь день потрібно провести разом з коханою людиною. І не тільки щоб весь день займатися коханням. Придумайте собі побільше цікавих розваг, які ви будете робити вперше.

Еротичний гороскоп на 23 серпня Риби

Сьогодні вам потрібно дуже обережно розподіляти свій час на любовні втіхи. Час вам ще знадобиться, а загравшись з партнером, ви можете пропустити щось важливе.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register