Apple видалила мобільний додаток від Facebook

Компанії довелося видалити додаток з App Store

Згідно з повідомленням The Wall Street Journal, Facebook скоро видалить мобільний додаток VPN під назвою Onavo Protect з App Store від Apple, після того як виробник iPhone компанії повідомив, що він порушив правила зберігання даних по збору даних.

Додаток Onavo служив якості запуску ізраїльської аналітики, орієнтованої на те, щоб допомогти користувачам контролювати їх використання даних, була придбана Facebook в 2013 році. Потім її постачальник VPN став інструментом збору даних для Facebook, щоб відслідковувати поведінку користувачів смартфонів поза його основних додатків, допомагаючи інформувати Facebook в реальному часі.

Apple не насильно видалила додаток, але, схоже, чинила тиск на Facebook. Відповідно до джерел, Apple повідомила Facebook заздалегідь про те, що Onavo Protect порушила нові правила конфіденційності, введені ще в червні, які обмежують здатність розробників створювати бази даних з користувацької інформації та продавати її третім особам.

Onavo Protect також імовірно порушила частину угоди про розробку iOS, яке регулює використання виробниками додатків даних поза основної функції програмного забезпечення. Onavo Protect – це послуга VPN, і все ж Facebook використовує трафік, що проходить через його окремі сервери для широкого аналітичного використання.

Нагадаємо, що Samsung анонсувала пару ігрових моніторів на Gamescom 2018, позиціонуючи їх як “доступні” у власних словах компанії. Серія CJG5 поставляється в 27 – 32-дюймових варіантах з використанням вигнутих панелей 2560 x 1440 ВА з частотою оновлення 144 Гц.

Як повідомляв раніше Знай.uа, нещодавно гравці дізналися повна назва нової гри Хидэтаки Суэхиро, відомого як Swery. А тепер автор Deadly Premonition представив свій проект The Missing: J. J. Macfield And The Island Of Memories на виставці gamescom 2018. До того ж, тепер навіть трейлер знаходиться у відкритому доступі.

Також Знай.uа писав про те, що глава Valve, Гейб Ньюелл вирішив зробити унікальний подарунок для всіх власників бойового пропуску Dota 2 з нагоди проходить зараз турніру The International 2018. Він став новим коментатором гри.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register